USUP SO

Бренд USUPSO родом з Токіо – однієї зі світових столиць сучасного дизайну та інновацій.
Концепція бренду – місце, де всі твої "ХОЧУ"! Команда USUPSO впевнена, що кожен день повинен бути не тільки комфортним, але і захоплюючим. А щоденні рутинні справи можуть перетворюватися в цікаві пригоди завдяки незвичайним товарам USUPSO.
Нам важливо, щоб кожен раз, дістаючи косметичку або гаманець зі своєї сумочки, ви посміхалися, щоб ви хотіли взяти на навчання або в офіс гарний ланч-бокс, не забували налити води у свою пляшечку. Ми хочемо, щоб вам приємно було дістати свій оригінальний блокнот, заправити волосся красивою шпилькою, щоб ваші подорожі були комфортними та цікавими.
USUPSO виручить, якщо потрібно подарувати класний і корисний подарунок, за який скажуть «Wow! Спасибі!».
Все, що нас оточує, все, чим ми користуємося щодня, впливає на наш настрій. Завдання USUPSO – бути нескінченним джерелом радості та натхнення для своїх покупців. Кожен день. Саме тому в асортименті товарів USUPSO понад 3500 позицій: косметика, посуд, аксесуари, товари для дому, гаджети, іграшки та навіть одяг. Тому що будь-яка дрібниця – насправді не дрібниця, а привід посміхнутися і випробувати ніжне «мімімі-почуття».
Для цього ми поруч!

USUP SO
Телефон:
Робочі години:
ПН - НД: 10:00 - 20:00
Категорія:
Аксесуари
Здоров'я та краса
Парфумерія, косметика